Yazıcı Sürümü

Gümüşhane İl Divan Toplantısı Gerçekleştirildi


Gümüşhane  İl Divan Toplantısı Gerçekleştirildi
27.11.13, Çarşamba
Diyanet-Sen Gümüşhane İl Temsilciliği İl Divan Toplantısı Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Güldemir ve Mehmet Yaman’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Gümüşhane İl Temsilciliği İl Divan Toplantısı Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Güldemir  ve Mehmet Yaman’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

23 Kasım 2013’te il müftülük toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya İl Temsilcisi Mürsel Gergin, yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyeleri, ilçe temsilcileri ve yönetimleri katıldı.

Divan Başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman’ın yaptığı toplantıda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Güldemir, Diyanet-Sen’in  Türkiye’nin her yerine dağılan güçlü bir teşkilat yapısı olduğunu belirterek “Diyanet-Sen genel merkezi, teşkilatları ve üyesiyle birlikte büyük ve güçlü bir ailedir ve bu gücünü üyelerinden almaktadır. Geçmişi anarak geleceği inşa edelim. Gerek Toplu Sözleşme Masası’nda gerek KİK Toplantılarında personel lehine alınan kazanımlar gerek bizi gerekse teşkilatımızı memnun etmektedir .” şeklinde konuştu.

Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman da yaptığı konuşmada sendikal çalışmalar ve kazanımlar konusunda katılımcılara bilgi verdi.

İl Temsilcisi Mürsel Gergin ise İl Temsilciliği olarak yapılan çalışmalar konusunda bilgi verdi.

Çalışmaların değerlendirildiği ve yol haritasının belirlendiği il divan toplantısı  sorulan soruların cevaplandırılması ile sona erdi.

 

Bu haberi 2497 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR