Yazıcı Sürümü

Giresun’da Vefat eden Üyemizin Ailesine 15 Bin TL’lik Çek


Giresun’da Vefat eden Üyemizin Ailesine 15 Bin TL’lik Çek
12.01.15, Pazartesi
Diyanet-Sen Giresun Şubesi vefat eden din görevlisi Nevzat Sarıgül’ün ailesini yalnız bırakmadı. Geçtiğimiz ay ağaçtan düşerek vefat eden üyemizin ailesine 15 Bin TL ferdi kaza sigorta çeki verildi.

Sendika Şube Başkanı Sami Şimşek ve yönetim kurulu ile Memur-Sen İl Başkanı Mehmet Kartal, Bulancak Diyanet-Sen İlçe Temsilcisi Namık Bay’ın katılımıyla vefat eden din görevlisi Nevzat Sarıgül’ün ailesine vekalet eden, Bulancak Karaoğlanoğlu Cami İmam Hatibi Mahmut Şahin’e çeki teslim edildi.

Bulancak ilçesi Küçükdere köyü nüfusuna kayıtlı Sarıgül ,30 yıl Diyanet Camiasında görev yaptı.Nevzat Sarıgül, Giresun’un Bulancak ilçesi Kızılot Mahalle Camii İmam-Hatibi olarak görev yapmakta iken geçtiğimiz ay görev yerinde ağaçtan düşme sonucu hayatını kaybetmişti.

Giresun sendika binasında gerçekleşen çek tesliminde konuşan Giresun Şube Başkanı Sami Şimşek “Diyanetsen olarak, sendikamıza üye olan görevlilerimizin her zaman yanında olduk. Acılarını ve sevinçlerini paylaşmaya çalıştık. Bundan sonrada üyelerimizin bizlere vermiş olduğu güvenle her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. Merhuma Allah’tan rahmet ve geride kalanlarına başsağlığı dilerim.” Dedi.

Bu haberi 2555 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR