Yazıcı Sürümü

Genel Merkez'den Kastamonu Şubemize Ziyaret


Genel Merkez'den Kastamonu Şubemize Ziyaret
09.03.13, Cumartesi
Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Hacıbey Özkan, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman, Kastamonu il müftüsü Ali Şeker’ i makamında ziyaret ettiler.

Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Hacıbey Özkan, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman, Kastamonu il müftüsü Dursun Ali Şeker’i makamında ziyaret ettiler. Ziyaret de Kastamonu Şube Başkanı  İrfan Bakırcı, Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundular.

Genel Başkan Yardımcıları daha sonra Nasrullah Camii’nde yapılan aylık mutat toplantısına katıldılar. Toplantıda bir konuşma yapan Genel Başkan Vekili Hacıbey Özkan; Neden sendikacılık? ,Sendikanın dünü, bugünü ve Diyanet-Sen Genel Merkezi’nin yaptığı çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Verimli geçen toplantı sonunda, Din Görevlileri memnuniyetlerini ifade ettiler. 

Diyanet-Sen heyeti daha sonra Kastamonu Vakıflar Bölge Müdürlüğünü ziyaret ettiler. Bölge Müdürü Sayın Yavuz Yücebıyık’ı makamında ziyaret ederek, bir süre sohbet ettiler. Ayrıca Diyanet-Sen Kastamonu Vakıflar Bölge Müdürlüğü Temsilcisi Ali Fadıl Yıldırım’ la birlikte Vakıflar çalışanlarını tek tek odalarında ziyaret ederek, Diyanet-Sen  hakkında bilgi verdiler.

Bu haberi 4397 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR