Yazıcı Sürümü

Geleneksel 18. Samsun Yağlı Güreşleri Nefes Kesti


Geleneksel 18. Samsun Yağlı Güreşleri Nefes Kesti
13.05.14, Salı
Teşkilat çalışması için Samsun’a Giden Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Hacıbey Özkan Samsun Din Görevlileri Derneği'nin düzenlediği 'Geleneksel 18. Samsun Yağlı Güreşleri’ne katıldı.

Samsun Din Görevlileri Derneği tarafından, Doğupark Amfi Tiyatro’da düzenlenen ve 18'ncisi gerçekleştirilen Geleneksel Yağlı Güreş müsabakalarına Türkiye'nin farklı illerinden yaklaşık bin 700 güreşçi katıldı. Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kamuran Özden, Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Hacibey Özkan, İlçe Belediye Başkanları ve İlçe Müftüleri, Diyanet-Sen Samsun Şube Başkanları, yönetim kurulu üyeleri ,protokol üyeleri ve çok sayıda güreş severin ilgi ile izlediği geleneksel yağlı güreş müsabakalarında dereceye girenlere düzenlenen ödül töreni ile madalyaları takdim edildi.

Ziyaretlerde Diyanet-Sen Anlatıldı

Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Hacibey Özkan, teşkilat çalışmaları kapsamında çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik İlçe Müftüsü ve Diyanet-Sen İlçe Temsilcisi Şakir Pinal, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ve il müftülüğünü ziyaret eden Özkan, çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu ve Diyanet-Sen’in çalışmaları ve kazanımlar konusunda bilgi verdi.

Bu haberi 4269 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR