Yazıcı Sürümü

Feci Kazada Vefat Eden 3 İmam Defnedildi


Feci Kazada Vefat Eden 3 İmam Defnedildi
09.10.14, Perşembe
Diyanet-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Çankırı’da geçirdikleri trafik kazası sonucu vefat eden İmam Hatipler İbrahim Uzun, Fatih Özdemir ve İsmail Karayel’in cenazesine katılarak ailelerine ve çalışma arkadaşlarına başsağlığı dileğinde bulundular.

Ankara'dan Çankırı'ya giden İbrahim Uzun'un kullandığı 06 LKE 96 plakalı otomobilin Tüney köyü yakınlarında sürücüsü öğrenilemeyen 48 YL 637 plakalı otomobille çarpışması sonucu vefat eden ve aynı zamanda Diyanet-Sen üyesi olan Fatih Özdemir, İsmail Karayel ve İbrahim Uzun’un cenaze törenine katılan Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Güldemir, Ali Bayır ve Mehmet Yaman cenaze namazına da iştirak ettiler.

Kazada hayatlarını kaybeden İmam İbrahim Uzun, İmam Fatih Özdemir ve İmam İsmail Karayel'in cenazeleri kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

Çankırı İl Müftüsü Arslan Türk, 3 imamında cenaze namazını kıldırdı. İmam İbrahim Uzun ve İmam Fatih Özdemir'in cenazeleri Çankırı da defnedilirken İmam İsmail Karayel'in cenazesi Çankarı'nın Ilgaz ilçesinde defnedildi.

Kazada İmam Mehmet Çelik de ağır yaralandı.

Diyanet-Sen olarak kazada hayatını kaybeden imamlarımıza Allah’tan Rahmet, kederli ailelerine ve iş arkadaşlarına başsağlığı yaranan İmam Mehmet Çelik’e de acil şifalar diliyoruz.

Bu haberi 2998 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR