TümüDuyurular

Bülten Aboneliği

Ahmet Yıldız Köşesi


Şube web sitelerine ulaşmak için tıklayınız...
Yazıcı Sürümü

Ekim Ayı KİK Hazırlıkları Devam Ediyor


Ekim Ayı KİK Hazırlıkları Devam Ediyor
20.10.17, Cuma
Diyanet-Sen’in yetkili sendika olarak Diyanet İşleri Başkanlığı ile yürüttüğü Kurum İdari Kurul Toplantılarının Ekim dönemi toplantısı için hazırlıklar devam ediyor.

Diyanet-Sen Genel Merkez yönetim kurulu Ekim ayı KİK Toplantısı’nda görüşülmek üzere hazırlık dosyası üzerindeki çalışmalarına devam ediyor. Şubelerden gelen istekler doğrultusunda oluşturulan teklifler 27 Ekim 2017’de Diyanet İşleri Başkanlığı’nda gerçekleştirilecek toplantıda taraflarca müzakere edilecek.

Uzun bir hazırlık dönemi sonrası itina ile hazırlanan Ekim Ayı KİK teklifleri ile Diyanet İşleri Başkanlığı çalışanlarının bir çok sorununa çözüm bulmayı hedefleyen Diyanet-Sen aynı zamanda kurum çalışanlarının iş yeri çalışma şartları, hukuki şartları, sosyal şartları vs konularında daha iyi imkanlara kavuşabilmeleri için mücadele etmektedir.

14 yıldır yetkili sendika olarak elinden gelenin en iyisini yapma gayretinde olan Diyanet-Sen Ekim dönemi KİK görüşmelerinin de kazanımla sonuçlanması için hazırlıklarına son sürat devam etmektedir.

Bu haberi 1360 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR