Yazıcı Sürümü

Edirne İl Divan Toplantısı Verimli Geçti


Edirne İl Divan Toplantısı Verimli Geçti
10.12.13, Salı
Diyanet-Sen Edirne İl divan toplantısı 8 Aralık 2013’te Lalezar Restoran Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Edirne İl divan toplantısı 8 Aralık 2013’te Lalezar Restoran Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Genel Merkez Yönetiminden Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Güldemir,  Ali Bayır ve Mehmet Yaman, Şube Başkanı Mahmut Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, zorunlu organlar ve ilçe temsilcileri  ve kadın komisyonu üyeleri katıldı.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Güldemir toplantıda yaptığı konuşmada Diyanet-Sen’in Genel merkezden şubelere, il temsilciliklerinden ilçe temsilciliklerine, köy ve mezralara kadar ülkemizin her yerinde büyük bir teşkilatlanma örneği gösterdiğini  ifade ederek “Bu başarı birlikte hareket etmenin, ahde fedanın, bilinçli çalışmanın, sıdkın, gayretin ve tabi ki Rabbimin lütfunun bir neticesidir” dedi.

Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme’den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır da  toplantıda yaptığı konuşmada Diyanet-Sen’in büyük başarılara imza attığına dikkati çekerek “2004 yılından beri yetkili sendika olarak kamu işveren kurulu ile toplu görüşme  şimdi ise toplu sözleşme masasına oturan Diyanet-Sen yetkili olduğu dönemde Diyanet çalışanları adına büyük kazanımlar elde etti ve son toplu sözleşme ile de bu performansını taçlandırmıştır” şeklinde konuktu.

Eğitim ve Sosyal İşlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman ise yaptığı konuşmada Diyanet-Sen’in eğitime dayalı sosyal ne istediğini bilen rehber sendikacılar yetiştirmek için çalıştığını bu gün gelinen nokta itibari ile büyük başarı elde ettiğini kaydetti.

İl Temsilcisi Mahmut Eroğlu da teşkilat olarak yaptıkları çalışmalar konusunda katılımcılara bilgi verdi.
Toplantı sonrası yenilen yemeğe İl Müftüsü Mahmut Gürlen de katılarak Diyanet-Sen’in çalışmaları ve kazanımları konusunda bilgi aldı.

 

Bu haberi 2478 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR