TümüDuyurular

Bülten Aboneliği

Ahmet Yıldız Köşesi


Şube web sitelerine ulaşmak için tıklayınız...
Yazıcı Sürümü

Diyanet-Sen’den Üyelerine Uzaktan İngilizce ve Arapça Eğitimi


Diyanet-Sen’den Üyelerine Uzaktan İngilizce ve Arapça Eğitimi
01.16.17, Pazartesi
​Diyanet-Sen ile uzaktan eğitim platformu olan Yakın Eğitim arasında sendika üyeleri ve yakınlarının yararlanabileceği eğitim hizmetlerinin sağlanmasına yönelik bir işbirliği geliştirildi.

Bu kapsamda sendikamız üyelerinin öncelikli ihtiyaç duyabileceği Genel Arapça ve Genel İngilizce eğitimleri başta olmak üzere, kendilerinin ve yakınlarının da faydalanabileceği Hakimlik-Savcılık, Kaymakamlık ve ALES gibi sınavlara hazırlık süreçlerine yönelik eğitimlerden indirimli faydalanmaya yönelik olarak önemli bir işbirliği yapıldı.

www.yakinegitim.com’da düzenlenen tüm uzaktan eğitim paketlerinde sendika üyelerimize ve yakınlarına indirimler uygulanacaktır. İndirim oranları; Genel İngilizce ve Genel Arapça eğitim paketleri için yüzde 40, Yakın Eğitim’deki diğer tüm eğitim paketleri için yüzde 20’dir.

Uzaktan eğitim konseptinde gerçekleştirilecek olan eğitimler Online-Canlı oturumlar şeklinde düzenlenmektedir. Canlı eğitimlerde soru sorulabilecek, hocanın görüntüsü görüntülenebilecektir. PC, tablet ya da telefon üzerinden internet olan her yerde canlı derslere katılım olabilmekle beraber, canlı derslerin video kayıtları için de sınırsız olarak eğitim süresi dahilinde izleme yetkisi verilecektir. Bu sayede canlı oturumların kaçırılması durumunda videosu ile telafi edilebilecektir.

Eğitimlere kayıt olabilmek için www.yakinegitim.com üzerinden katalog bölümünden eğitim detay sayfasına erişip, eğitimi inceledikten sonra Satın Al butonunu kullanarak internet üzerinden kayıt işlemleri tamamlanabilecek. Sendika üyelerimize ve yakınlarına sağlanacak indirim kodu ile belirtilen oranlarda indirimleri uygulayarak avantajlı kayıt fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Ayrıca uzaktan İngilizce, Arapça yada diğer eğitimleri alan kursiyerlere gördükleri eğitimle ilgili sertifikaları verilecektir.

Özellikle sendika üyelerimiz için gerekli olduğunu düşündüğümüz Genel Arapça ve Genel İngilizce eğitim paketlerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Genel İngilizce: https://www.yakinegitim.com/product/genel-ingilizce-uzaktan-egitim

Genel Arapça:https://www.yakinegitim.com/product/genel-arapca-uzaktan-egitim

İndirim kodlarını

Diyanet-Sen Genel Merkezi: 0312 2304686

Yakın Eğitim : 312 210 1218

Telefonlardan öğrenebilirsiniz.

Bu haberi 5907 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR