TümüDuyurular

Bülten Aboneliği

Ahmet Yıldız Köşesi


Şube web sitelerine ulaşmak için tıklayınız...
Yazıcı Sürümü

Diyanet-Sen’den Gür’e Hayırlı Olsun Ziyareti


Diyanet-Sen’den Gür’e  Hayırlı Olsun Ziyareti
26.02.18, Pazartesi
​Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ve beraberindeki heyet Diyanet İşleri Başkanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’na atanan Diyanet-Sen Eski Genel Başkan Yardımcısı Hacı Bayram Gür’e Diyanet İşleri Başkanlığı’ndaki makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcıları Osman Aydın, Hacibey Özkan, Cebrail Yakışır, Mehmet Yaman, Başkanlık Şubesi Başkanı Abdurrahim Kılıç, Diyanet-Sen Kadınlar Komisyonu Başkanı İlknur Karabulut ve Başkan Yardımcısı İmral Güngör hazır bulundu.

Genel Başkan Mehmet Bayraktutur, Hacı Bayram Gür Başkanıma yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. Genel Merkez yönetiminde 3 yıl birlikte çalışmaktan onur duydum. Yeni görevinde de güzel hizmetlere imza atacağına gönülden inanıyorum. Önemli olan kurum çalışanlarına hizmet, bu bazen sendika aracılığı ile olur bazen kurumda çalışarak olur, nerede olursa olsun en güzel hizmeti sunacağınıza inanıyorum. Başarılar diliyorum. Allah kolaylıklar versin. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Bu haberi 2409 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR