Yazıcı Sürümü

Diyanet-Sen Üyeleri Piknikte Buluştu


Diyanet-Sen Üyeleri Piknikte Buluştu
04.06.15, Perşembe
Diyanet-Sen Ordu 2 Nolu Şube Ünye İlçe Temsilciliği’nin düzenlediği piknik programı yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Piknik programına Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Ünye İlçe Müftüsü Vedat Başsan, Fatsa İlçe Müftüsü Hüseyin Can, Diyanet-Sen Ordu 2 Nolu Şube Başkanı Recai Özkan ve yönetim kurulu üyeleri ve Ünye Diyanet-Sen üyeleri katıldı. Asarkaya piknik alanında gerçekleştirilen pikniğe üyelerden yoğun ilgi gösterdi.

Diyanet-Sen Ordu 2 Nolu Şube Başkanı Recai Özkan piknik programında yaptığı konuşmada Diyanet-Sen’in bu yıl 12. Kez yetkiyi aldığını belirterek “Diyanet-Sen din görevlilerinin ve vakıf çalışanlarının daha iyi şartlarda görev yapabilmeleri için elinden geleni yapmaktadır. Rotasyon da sendikamızın girişimleri sonucu 2015 yılı için askıya alınmıştır. Çalışmalarımız sorun halledilene kadar devam edecektir” dedi.

Diyanet-Sen Ordu 2 Nolu Şube Başkan Vekili Abdullah Gencel de yaptığı konuşmada Ramazan ve Yaz Kur'an Kursları öncesi böyle bir piknik düzenleyerek üyelerimizin moral ve motivasyonunu yüksek tutarak Ramazan ayına daha zinde girmelerini istedik. Tüm katılımcılara ve üyelere teşekkür ederiz.” Şeklinde konuştu.

Bu haberi 1942 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR