Yazıcı Sürümü

Diyanet-Sen’liler Hadim’de Yemekte Buluştu


Diyanet-Sen’liler Hadim’de Yemekte Buluştu
22.07.11, Cuma
Diyanet-Sen Konya & Hadim İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu toplantı belediye otelinde gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Konya Hadim İlçe Temsilciliği'nin düzenlemiş olduğu toplantı belediye otelinde gerçekleştirildi.


İlçe merkezinde bulunan belediye otelindeki yemekli toplantıya Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç ve Memur-Sen Konya İl Başkanı Latif Selvi’nin yanı sıra İlçe Belediye Başkanı, Emniyet Amiri, Garnizon Komutanı, Başsavcı ve Müftü vekili ile Diyanet-Sen üyeleri ve çalışan personellerin tamamı katıldı.

 

Hadim İlçe Müftülüğü’nün Belediye düğün salonunda yapmış olduğu aylık mutat toplantıda konuşan Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç, Türkiye genelinde Diyanet-Sen’in yapmış olduğu çalışma ve faaliyetleri ana başlıklar halinde anlattı ve bu yıl Konya’daki Diyanet çalışanlarının büyük bir teveccüh göstererek İl genelindeki üye çoğunluğuna sahip olduklarını, Konya genelinde de Yetkili sendika olduklarını söyledi.

 

Memur-Sen Konya İl Başkanı Latif Selvi ise, Diyanet-Sen 2004 yılında ilk yetkiyi alarak Memur-Sen Konfederasyonumuzu toplu görüşme masasına taşıyan sendikamızdır. Şu anda ise yedi iş kolunda yetkiyi alarak tam yetkili konfederasyonuz. Bu nedenle manevi hizmetleri yapan siz değerli üyelerimizin destekleriyle bu yıl hükümetle bir ilki daha gerçekleştirerek Toplu Sözleşmeyi yapacağız. Siz ve Diyanet-Sen bizim için çok önemlidir dedi.

 

Toplantı sonunda Hadim İlçe merkezinde bulunan Belediye otelindeki yemekli program icra edildi. Diyanet-Sen Hadim İlçe Başkanı Süleyman Tünel ile Sekreter Ramazan Ünal’ın organize etmiş olduğu ve tüm personelin de katıldığı programa teşrif eden Memur-Sen Konya İl Başkanı Latif Selvi, Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu, Garnizon Komutanı Per. Ütğm. Mehmet Can Yavaş, Emniyet Amiri Metehan Kul,  Başsavcı Levent Demir ve İlçe Müftü vekili Mehmet Sayar’a Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç katılımlarından dolayı teşekkür ettiklerini ifade etti. Hadim’deki programdan sonra Bozkır İlçesine de giden Diyanet-Sen Konya Şube Başkanı Ali Koç ve Memur-Sen Konya İl Başkanı Latif Selvi, Memur-Sen’e bağlı sendika başkanlarıyla bir araya gelerek İlçe genelindeki sendikal çalışmalar hakkında İlçe Başkanlarından bilgiler aldılar.
Bu haberi 8354 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR