Yazıcı Sürümü

Din Görevlileri Çanakkale Pikniği’nde Buluştu


Din Görevlileri Çanakkale Pikniği’nde Buluştu
18.06.11, Cumartesi
Diyanet-Sen Çanakkale Şubesi tarafından düzenlenen piknik geniş katılımla gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Çanakkale Şubesi tarafından düzenlenen piknik geniş katılımla gerçekleştirildi.

 

16 Haziran 2011’de gerçekleştirilen ve Genel Merkez Yönetimi’nden Genel Sekreter Hacibey Özkan, Genel Mali Sekreter Mehmet Ali Omurca ve Genel Araştırma ve Dışilişkiler Sekreteri Mehmet Yaman’ın katıldığı pikniğe ayrıca Çanakkale Milletvekili Mehmet Daniş, Vali Yardımcıları Hüseyin Kulözü, Bahir Altunkaya, İl Müftüsü İbrahim Öcüt, Diyanet-Sen tüm il ve ilçe yönetimleri ile bir çok din görevlisi katıldı. 

 

Piknik programında konuşkan Çanakkale Şube Başkanı Sefahattin Çiloğlu 8. kez yetkiyi almanın sevinç ve onurunu yaşadıklarını belirterek önümüzdeki dönem yapılacak olan toplu sözleşmeye ilk defa katılacak olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Memur-Sen ailesinin öncü gücü olmak bizi onurlandırmaktadır. İsteğimiz ve önceliğimiz sivil anayasamızan en kısa zamanda yeni meclis tarafından yapılmasıdır.” şeklinde konuştu.

 

Kısa bir konuşma yapan Çanakkale Milletvekili Mehmet Daniş de

Millet bize geçtiğimiz hafta sonunda yapılan  seçimlerde istikrar  ve yeni anayasanın uzlaşma ile çıkması mesajını  iletti.  Seçim çalışmalarımızda ve sair zamanlarda yurdun en ücra köşelerinde güler yüzlü görevliler olarak sizleri bulmak ve görmek içimizdeki hizmet aşkımızı artırmıştır. Diyanet-Sen Çanakkale Şubesi’nin tertiplediği bu piknikte bulunmaktan ve sizlerle bir arada olmaktan mutluyum” dedi.

 

        İl Müftüsü İbrahim Öcüt ise  din görevlilerinin sendika farkı gözetmeksizin   böyle bir piknikte bir araya gelmesinden dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.
Bu haberi 7687 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR