Diyanet-Sen | Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası
     Haberler » Genel Haberler » 
Başarı ve İstikrarın Değişmeyen Adresi: Diyanet-Sen
Başarı ve İstikrarın Değişmeyen  Adresi: Diyanet-Sen 2012-06-28

Bir avuç gönüllünün attığı tohumla büyüyen ve bu gün tüm ülkemizi saran Diyanet-Sen ailesi  bu yıl 60 Bin 346  üye sayısı ile  Diyanet ve Vakıf hizmet kolunda faaliyet gösteren diğer sendikalara büyük fark  atarak  genel yetkide ve Diyanet İşleri Başkanlığı’nda 9. kez Vakıflar Genel Müdürlüğü’nde ise 3.kez yetkili sendika olmayı başardı.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nda 28 Haziran 2012’de  Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz  başkanlığında Diyanet ve Vakıf hizmet kolunda faaliyet gösteren sendika temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda sendikaların üye sayıları tutanak altına alındı. 

  Buna göre Diyanet-Sen, Diyanet İşleri Başkanlığı’nda  59.876 ve Vakıflar’da 470 üye olmak üzere toplamda  60.346 üye sayısı ile kendisine en yakın rakibine 40 bin  fark atarak  hem genel yetkide hem de iki kurumunda da yetkili sendika olmayı başardı.   

             Bu başarıda emeği olan tüm şube, il ve ilçe yönetimlerimize ve siz değerli üyelerimize sendikamıza  yaptığınız katkılardan  dolayı teşekkür eder, yetkimizin tüm camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

            Birlikte rahmet  ve bereket vardır düşüncesinden hareketle örgütlenen,  bu örgütlenmeyi yetki ile taçlandıran ve 9 yıldır başarı ve istikrarın değişmeyen adresi olmayı başaran Diyanet-Sen,  yoluna  siz değerli üyelerinden aldığı destek ve güçle devam ediyor.

            Bu gün 60 binlere ulaşmış üye sayısı ile yetkili sendika olarak dün nasıl saygın bir sivil toplum örgütü ise bu gün de aynı güçle yoluna devam ediyor.  

            Biz Diyanet-Senliler ilkeli dürüst, sürekli kendini değiştiren ve geliştiren milli-manevi değerlerimize ve kültürümüze sahip çıkan bir anlayışla bu mücadelemizi sürdürdüğümüz için başarılıyız. Başarılı olmaya, tabanımızın sesini en güçlü şekilde haykırmaya devam edeceğiz.  

İşte bu ilkeler dahilinde herkesi, ilkeli ve güçlü sendikacılık hedefinde birlikte hareket etmeye davet ediyoruz. Çünkü biz hizmet kolumuzda kötünün iyisi olmak değil Türkiye’nin en iyi sivil toplum örgütü ve Diyanet ve Vakıf görevlileri hizmet kolunda en iyi hizmeti ortaya koymayı hedefliyoruz. 

        Başarının ancak sürekli gelişim ve değişimle süreklilik arz edeceğini bilen sendikamız yeni hedeflere üyelerinden aldığı destekle istikrarlı bir şekilde yürümektedir.

 

 

Eklenme Tarihi Okunma Sayısı: 4541  
E-posta ile paylaş Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş
  rss e-posta
© 2011 DİYANET-SEN // TÜRKİYE DİYANET VE VAKIF GÖREVLİLERİ SENDİKASI
Rüzgarlı Sokak 15/B Ulus/ANKARA
TEL: 0 312 230 46 86 - 0 312 231 57 22 FAKS: 0 312 232 13 99