Yazıcı Sürümü

Çanakkale Şubesi 5. Olağan Genel Kurul Seçimleri Gerçekleştirildi


  Çanakkale Şubesi 5. Olağan Genel Kurul Seçimleri Gerçekleştirildi
14.11.14, Cuma
Diyanet-Sen Çanakkale Şubesi 5. Olağan Genel Kurul Seçimleri 9 Kasım 2014’de Kepez Uygulama Oteli Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Sefahattin Çiloğlu güven tazeleyerek yeniden şube başkanlığına seçildi.

Divan Başkanlığı’nı Doç. Dr. Muhammet Erat’ın yaptığı toplantıya TBMM Başkanlık divanı üyesi AK Parti Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir, Ak Parti İl Başkanı Muzaffer Kutlu, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Adnan Öncü, İşkur İl Müdürü Ali Çalışkan, Sağlık İl Müdürü Dr. Namık Kemal Kubat, Gençlik Spor İl Müdürü Muammer Uslu, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreter Yard. Dr. İsmail Temiz, Av. Ali Aşkın, Eğitim Bir- Sen Şube Başkanı Numan Yaşar, Sağlık Sen Şube Başkanı Suat Özen, Enerji Bir Sen İl Başkanı Murat Tuncer, Toç Bir Sen Şube Başkanı Ömer Yıldız, Ulaştırma Memur Sen İl Başkanı Mehmet Şevik, Kültür Memur Sen İl Başkanı Ramazan Bayrak, Emekli Bir Sen İl Başkanı Vasfi Bölünmez, Çanakkale Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı (Cuoder) Ahmet Arıcan ve çok sayıda din görevlisi katıldı.

Şube genel kurul seçimleri öncesi bir konuşma yapan Şube Başkanı Sefahattin Çiloğlu “Ceddimizin Çanakkale de yedi düvele karşı etnik hiçbir ayrılığa düşmeden büyük bir mücadele verdiğini hatırlatarak “Yolu hak diyen herkesi safına katan ecdadın torunlarıyız bizler ve bizim yolumuz ecdadımızın yoludur. Memur-Sen ve Diyanet-Sen sadece üyesinin özlük haklarını dillendiren değil bütün haksızlıkların sesini haykıran sendikadır” dedi.

Şube Başkanı : Sefahattin Çiloğlu

Şube Başkan Yardımcısı (Şube Başkan Vekili) : Mesut Demirtaş

Şube Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) : Abdurrahim Alver

Şube Başkan Yardımcısı (Mali İşler) : Yahya Günher

Şube Başkan Yardımcısı (Basın ve İletişim) : Recep Savaş

Şube Başkan Yardımcısı (Mevzuat ve Toplu Sözleşme) : İslam Şevik

Şube Başkan Yardımcısı (Eğitim ve Sosyal İşler) : İrfan Çabuk

Bu haberi 2301 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR