Yazıcı Sürümü

​Çanakkale Olağanüstü Kongresi’nde Çiloğlu Güven Tazeledi


​Çanakkale Olağanüstü Kongresi’nde Çiloğlu Güven Tazeledi
06.06.16, Pazartesi
Diyanet-Sen Çanakkale Şubesi Olağanüstü Genel Kurul Seçimleri genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. 2 Haziran 2016’da gerçekleştirilen olağanüstü seçimde mevcut başkan Sefahattin Çiloğlu güven tazeleyerek Çanakkale Şube Başkanlığı’na seçildi.

Kongreye Diyanet -Sen Genel Başkan Vekili Osman Aydın, Genel Başkan Yardımcısı Hacibey Özkan, Memur-Sen Çanakkale İl Başkanı Suat Özen, Eğitim-Bir -Sen Şube Başkanı Numan Yaşar, Büro Memur- Sen Şube Başkanı İbrahim Yerli, Toç- Bir- Sen Şube Başkanı Ömer Yıldız, Emekli Memur Sen Başkanı Vasfi Bölünmez, Enerji Bir Sen İl Başkanı Murat Tuncer, Ulaştırma Memur Sen İl Başkanı Mehmet Şevik, Kültür Memur Sen İl Başkanı Ramazan Bayrak, Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Ahmet Arıcan, Eğitim Bir Sen Yönetiminden Resul Can ve Recep Yonar, AK Parti İl Başkanı adına Adem Yılmaz ve Murat Bek ve delegeler katıldı.

Olağanüstü Kongre divan başkanlığını Hacibey Özkan’ın yaptığı toplantıda açılış konuşmasını yapan Sefahattin Çiloğlu "Sendikamıza yeni bir soluk yeni bir heyecan katabilmek için gerçekleştirdiğimiz olağanüstü kongremiz tüm camiamıza hayırlı olsun. Biz bu davanın neferiyiz ne görev verilirse sonuna kadar yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Bu dava din görevlisine hizmet davası olmakla beraber tüm mazlumları kucaklama ve haksızlıklara karşı çıkıp adaleti hakim kılma davasıdır" dedi.

Genel Başkan vekili Osman AYDIN yaptığı konuşmada "Bu kutlu yürüyüşün ilk adımı Eyyüp El Ensari’nin manevi huzurunda atılmıştır, o yüzden başarılarla dolu bir sendikacılık yapıyoruz. Rabbim hizmetlerimizi daim eylesin. Diyanet-Sen 13 yıldır yetkili sendikadır. Bunda teşkilatın payı çok büyüktür. Tüm teşkilatımıza Diyanet-Sen’e katkılarından dolayı tekrar tekrar teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan seçimler sonucu Çanakkale şube yönetimi şu şekilde oluştu:

Şube Başkanı: Sefahattin Çiloğlu

Başkan Yardımcısı (Şube Başkan Vekili) Vahit Arslan

Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma) Zeki Bayram

Başkan Yardımcısı (Mali İşler) Ömer Kul

Başkan Yardımcısı (Basın ve İletişim) Zeki Onay

Başkan Yardımcısı (Mevzuat ve Toplu Sözleşme) Halil İbrahim Çakmakçı

Başkan Yardımcısı (Eğitim ve Sosyal İşler) Mehmet Ali Özkan

Bu haberi 2675 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR