Yazıcı Sürümü

​Bursa 2 Nolu Şube Ziyaret Edildi


​Bursa 2 Nolu Şube Ziyaret Edildi
08.03.16, Salı
Genel Başkan Yardımcıları Hacibey Özkan, Cebrail Yakışır ve Mehmet Yaman Bursa 2 Nolu Şube yönetimini ziyaret ederek çalışmalar konusunda değerlendirmelerde bulundular.

Toplantı sonrası hizmet içi eğitim seminerine katılan din görevlilerine seslenen Genel Başkan Yardımcısı Hacibey Özkan, “Diyanet-Sen emeğin, vefanın, diğergamlığın adresidir. Diyanet-Sen örgütlü toplumun gür sesidir. Sesimizin daha gür çıkması için tüm Diyanet çalışanlarının bu sese kulak vermesini bu sese iştirak etmesini istiyoruz. Sen yoksan biz bir eksiğiz diyor ve tüm kurum çalışanlarına ulaşmayı hedefliyoruz. Çünkü biz kötünün iyisi değil Türkiye’nin dünyanın en iyi din görevlileri sendikası olmayı hedefliyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Genel Başkan Yardımcıları ayrıca İnegöl İlçe Müftüsü Kazım Güzel’i müftülük makamında ziyaret ederek Diyanet-Sen’in çalışmaları konusunda bilgi verdiler. Din görevlilerin sorunları ve çözümü konusunda görüş alışverişinde bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müftü Güzel Diyanet-Sen’in çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek başarılı çalışmalarından dolayı Diyanet-Sen’i tebrik etti.

Bu haberi 2544 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR