Yazıcı Sürümü

Burdur İl Divan Toplantısı Yapıldı


Burdur İl Divan Toplantısı Yapıldı
30.12.13, Pazartesi
Diyanet-Sen Burdur Şubesi İl Divan Toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Burdur Şubesi İl Divan Toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. 28 Aralık 2013’te Burdur Özveren Otel’de gerçekleştirilen toplantıya  Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Güldemir, Ali Bayır, Memur-Sen İl Başkanı ve Diyanet-Sen Şube Başkanı Ömer Faruk Bilgiç, yönetim kurulu üyeleri, zorunlu organlar ve ilçe temsilcileri katıldı.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali  toplantıda yaptığı konuşmada Diyanet-Sen’in Türkiye’nin en güçlü teşkilat yapısına sahip sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu belirterek “Diyanet-Sen bu gün yüzde 56.03 sendikalaşma oranı ile Türkiye’nin sendikalaşma oranı en yüksek memur sendikasıdır. Üye çalışmalarımızda teşkilatımızın azim gayreti bizlere de güç vermektedir.” Şeklinde konuştu.

Mevzuat ve Toplu Sözleşmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır ise  yaptığı konuşmada  Diyanet-Sen’in istikrarlı bir şekilde büyümesinin ve yeni kazanımlar elde etmeye devam etmesinin birlik ve beraberlik ruhunun iyi kavranmasından ve azimli çalışmadan kaynaklandığını vurguladı. 10 yıldır Diyanet-Sen’in yetkili sendika olduğunu hatırlatan Yaman, “Bu başarı hepimizin başarısıdır, genel merkez yönetiminden şube başkanlarımıza, ilçe temsilcilerimizden, iş yeri temsilcilerimize ve ülkemizin en ücra köşelerinde görev yapan üyelerimize varana kadar herkesin üzerine düşeni en iyi şekilde yapmasının neticesidir bu başarı” dedi.

Şube Başkanı Ömer Faruk Bilgiç yaptığı konuşmada şube çalışmaları konusunda bilgi verdi.

İl Divan Toplantısı sonrası verilen yemeğe İl Müftüsü Osman Artan da katılarak bir selamlama konuşması yaptı.

Bu haberi 2484 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR