Yazıcı Sürümü

Bolu Teşkilat Çalışması Verimli Geçti


Bolu Teşkilat Çalışması Verimli Geçti
20.12.12, Perşembe
Diyanet-Sen Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Güldemir, Bolu Mengen Diyanet-Sen temsicileriyle buluştu.

Diyanet-Sen Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Güldemir, Bolu Mengen Diyanet-Sen temsicileriyle buluştu.

Bolu Şube Sekreteri Mustafa Köksal, Eğitim-Bir-Sen Mengen İlçe temsilcisi Sadi Seyhan, Mengen İlçe Müftüsü Naci Yalçınkaya ve Mengen Diyanet-Sen üyeleri İmam Hatipler, bayan kur'an kursu öğreticileri ile birlikte Mengen Anadolu Turizm ve Aşçılık Lisesi'nde iştişare toplantısı gerçekleştirdiler. Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Güldemir; Müftülük toplantısında din görevlilerine Diyanet Sen'in çalışmaları ve kazanımlarıyla ilgili bilgi verdi. Öğleden sonra yapılan toplantıda din görevlilerinin sorularını cevapladı.

Diyanet-Sen Mengen İlçe temsilcisi Eyüp Yürük,teşkilat sekreteri Münteka Eşme, Mali sekreter Şenol Kara katılımlarından dolayı üye ve misafirlere teşekkür etti.

Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Cebrail Yakışır Göynük İlçe Müftülüğünün aylık mutad toplantısına katıldı, toplantıda konuşan Yakışır; Sivil Toplum Kuruluşunun önemini, Diyanet-Sen’in kazanımları hakkında bilgi vererek Diyanet Sen’in sadece ücret ve sosyal hizmet sendikacılığı yapmadığını, aynı zamanda değerler sendikacılığı yaptığını bunun için inançların önündeki bütün engellerin kaldırılması gerektiğini özellikle başörtüsü sorununun bir an önce, sadece kamusal alanda değil her alanda serbest bırakılması gerektiğini ifade etti daha sonra  Din görevlilerinin sorularını yanıtladı, toplantıya  Bolu Diyanet-Sen şube  Başkanı  Muhammed Bayram Tekeşin, Şube Teşkilat Sekreteri  Bilal Canan, Mali Sekreter Hasan Keleş, Göynük İlçe Başkanı Mehmet Fırat’ da katıldı.

Öğleden sonraki   proğramda Yakışır  ve beraberindeki heyet Mudurnu İlçe Müftüsü Arif Cevlek’i makamında ziyaret etti.Göynük İlçe Müftüsü Caner Akdemir ve Mudurnu İlçe Müftüsü Arif Civelek ziyaretten duydukları memnunüyeti ifade edip Diyanet-Sen’e faaliyetlerinden dolayı teşekkür ettiler.

 

 

 

Bu haberi 5960 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR