Yazıcı Sürümü

Bayburt İl Divan Toplantısı Yapıldı


Bayburt İl Divan Toplantısı Yapıldı
29.11.13, Cuma
Diyanet-Sen Bayburt il divan toplantısı 23 Kasım 2013’de yapıldı.

Diyanet-Sen Bayburt il divan toplantısı 23 Kasım 2013’de yapıldı. Toplantıya Genel merkez yönetiminden Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Güldemir ve Mehmet Yaman,   İl Temsilcisi İlhan Kelleci ve yönetim kurulu üyeleri, denetim ve disiplin kurulu üyeleri, ilçe temsilcileri ve yönetimleri katıldı.

Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Güldemir toplantıda yaptığı konuşmada Diyanet-Sen’in Türkiye’nin en güçlü teşkilat yapısına sahip sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu belirterek “Diyanet-Sen bu gün yüzde 56.03 sendikalaşma oranı ile Türkiye’nin sendikalaşma oranı en yüksek memur sendikasıdır. Üye çalışmalarımızda teşkilatımızın azim gayreti bizlere de güç vermektedir.” Şeklinde konuştu.

Toplantının Divan Başkanlığını da yapan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman yaptığı konuşmada Diyanet-Sen’in istikrarlı bir şekilde büyümesinin ve yeni kazanımlar elde etmeye devam etmesinin birlik ve beraberlik ruhunun iyi kavranmasından ve azimli çalışmadan kaynaklandığını vurguladı. 10 yıldır Diyanet-Sen’in yetkili sendika olduğunu hatırlatan Yaman, “Bu başarı hepimizin başarısıdır, genel merkez yönetiminden şube başkanlarımıza, ilçe temsilcilerimizden, iş yeri temsilcilerimize ve ülkemizin en ücra köşelerinde görev yapan üyelerimize varana kadar herkesin üzerine düşeni en iyi şekilde yapmasının neticesidir bu başarı” dedi.

İl Temsilcisi İlhan Kelleci de yaptığı konuşmada şube çalışmaları konusunda bilgi verdi. Güldemir ve Yaman toplantı sonrası katılımcıların sorularını cevaplandırdı.

Bu haberi 2620 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR