Yazıcı Sürümü

Bartın İl Divan Toplantısı Gerçekleştirildi


Bartın İl Divan Toplantısı Gerçekleştirildi
02.12.13, Pazartesi
Diyanet-Sen Bartın Şube divan toplantısı 30 Kasım 2013’te gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Bartın Şube divan toplantısı 30 Kasım 2013’te gerçekleştirildi. Toplantıya Genel Merkez Yönetiminden Genel Başkan Yardımcıları Ali Bayır ve Cebrail Yakışır, şube yönetimi ve zorunlu organlar ile ilçe temsilcileri katıldı.

Genel Başkan Yardımcısı Ali Bayır toplantıda yaptığı konuşmada sendikal açıdan başarılı bir dönem geçirildiğine dikkat çekerek “ Gerek toplu sözleşmede gerekse kurum idari kurulu toplantılarında üyelerimiz adına sevindirici kazanımlara imza atıyoruz.” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Cebrail Yakışır da yaptığı konuşmada sendika olarak güçlü bir teşkilata sahip olduklarını belirterek “Genel merkez yönetiminden tüm şubelerimize, il ve ilçe temsilciliklerimize varana kadar hepimiz özveri ile çalışıyoruz ve bu çalışmaların karşılığını 10 yıldır yetkili sendika olarak ve bu yetkiyi kazanıma dönüştürerek ortaya koyuyoruz.  Ama hiçbir zaman ilkeli hizmet sendikacılığı anlayışımızdan taviz vermiyoruz. Sözde ve özde erdemli olanları herkes biliyor ve tercihini ona göre yapıyor.” Şeklinde konuştu.

Şube Başkanı Metin Sağım da şube olarak yaptıkları çalışmalar konusunda katılımcılara bilgi verdi. Önümüzdeki dönem yapılabilecekler konusunda görüş alışverişinin yapıldığı toplantı oldukça faydalı geçti.

Bu haberi 3047 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR