Yazıcı Sürümü

Ardahan İl Divan Toplantısı Verimli Geçti


Ardahan İl Divan Toplantısı Verimli Geçti
25.10.11, Salı
Diyanet-Sen Ardahan İl Divan Toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen Ardahan İl Divan Toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

 

18 Ekim 2011’de gerçekleştirilen il divan toplantısına Genel Merkez Yönetiminden Genel Sekreter Hacibey Özkan ve Genel Araştırma ve Dışilişkiler Sekreteri Mehmet Yaman katıldı. İl yönetimi ve ilçe yönetimlerinin hazır bulunduğu toplantıya Genel Araştırma ve Dışilişkiler Sekreteri Mehmet Yaman başkanlık etti.

 

Genel Sekreter Hacibey Özkan’ın genel merkez faaliyetleri konusunda bilgi verdiği toplantıda

ilçe temsilcileri tek tek konuşarak sorunlarını dile getirdi. Genel Sekreter Hacibey Özkan’ın genel merkez faaliyetleri konusunda bilgi verdiği toplantıda sorunlar ve çözümleri konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. İlçe temsilcilerinin de tek tek söz olarak sorunlarını dile getirdiği toplantıda önümüzdeki dönem yapılacak çalışmalar da planlandı.

 

Ardahan İl Temsilcisi Yavuz Çetinkaya, toplantının çok verimli geçtiğini belirterek katılımları ve verdikleri bilgilerden dolayı Özkan ve Yaman’a teşekkür etti.  

 

İl Müftüsü Galip Akın Ziyaret Edildi

 

Diyanet-Sen Genel Merkez yönetim kurulu üyeleri ve Ardahan il yönetimi Ardahan İl Müftüsü Galip Akın’ı müftülükteki makamında ziyaret ederek sendikal çalışmalar konusunda bir süre sohbet ettiler. Akın’a Ardahan’da yaptığı çalışmalar ve dini hayata getirdiği canlılıktan dolayı teşekkür eden Diyanet-Sen heyetine İl Müftüsü Akın teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Ardahan Valiliği Ziyaret Edildi

 

 

Ardahan Valiliği’ni de ziyaret eden Diyanet-Sen heyeti, Valiliğe vekalet eden Vali Yardımcısı Sedat Yıldırım’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Diyanet-Sen’in faaliyetleri konusunda bilgi verilerek akademik dergimiz Din ve Toplum Vali Yardımcısı Yıldırım’a hediye edildi. Diğer Vali Yardımcıları ve özel kaleminde hazır bulunduğu ziyarette, Diyanet-Sen heyetine Ardahan ilinin tanıtıldığı bir kitap hediye edildi.

 

Diyanet-Sen heyeti daha sonra bir süre önce trafik kazasında vefat eden üyemiz İlyas Bilgi’nin akrabalarını ziyaret ederek taziye’de bulundu
Bu haberi 6224 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR