Yazıcı Sürümü

Ardahan İl Divan Toplantısı Başarılı Geçti


Ardahan  İl Divan Toplantısı Başarılı Geçti
07.11.13, Perşembe
Diyanet-Sen Ardahan İl Temsilciliği İl Divan Toplantısı Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.


Diyanet-Sen Ardahan İl Temsilciliği İl Divan Toplantısı Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

3 Kasım 2013’te Müftülük Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Omurca ve  Ali Bayır’ın yanı sıra il yönetimi, denetim ve disiplin kurulu üyeleri, ilçe temsilcileri ve yönetimleri katıldı.

Ardahan İl Teşkilat  çalışmaların değerlendirildiği toplantıda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Omurca  Diyanet-Sen’in istikrarlı bir şekilde büyümesinin ve yeni kazanımlar elde etmeye devam etmesinin birlik ve beraberlik ruhunun iyi kavranmasından ve azimli çalışmadan kaynaklandığını vurguladı. 10 yıldır Diyanet-Sen’in yetkili sendika olduğunu hatırlatan Omurca, “Bu başarı hepimizin başarısıdır, genel merkez yönetiminden şube başkanlarımıza, ilçe temsilcilerimizden, iş yeri temsilcilerimize ve ülkemizin en ücra köşelerinde görev yapan üyelerimize varana kadar herkesin üzerine düşeni en iyi şekilde yapmasının neticesidir bu başarı” dedi.

Toplantı sonrası İl Müftüsü Aytekin Yımaz’ın da katılımı ile yemek yenildi.

Bu haberi 2507 kişi görüntüledi.
TümüDİĞER BAŞLIKLAR